Notice: Undefined offset: 8192 in /usr/home/haxhiu/www/Galeria/include/debugger.inc.php on line 112

Notice: Undefined offset: 8192 in /usr/home/haxhiu/www/Galeria/include/debugger.inc.php on line 112
Haxhiu Photo Gallery - Me shpaté né doré/10-Fragment i démtuar Galeria Kombétare e Arteve

Haxhiu Photo Gallery


Галерија Дома :: Влези
Албум листа :: Последно Поставени :: Последни коментари :: Најмногу видени :: Нај отценети :: Мои Омилени :: Барај

Галерија Дома > Haxhiu > Me shpaté né doré
Кликни за целосна големина на сликата
1-Me_shpatë_në_dorë___550x450cm_vaj_1978.jpg 10-Fragment_i_démtuar_Galeria_Kombétare_e_Arteve.jpg 11-Fragment_i_dëmtuar_Galeria_Kombëtare_e_Arteve.jpg 12-Para_veprës-_Me_shpatë_në_dorë-F_Haxhiu_me_shokët.jpg 13-bocet_skënderbeu-8.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е