Piro Dodbiba. Ish anėtar i Byros Politike
24 Prill 1998

Veprat e piktorit Fatmir Haxhiu, bien erė barut dhe tė frymėzojnė pėr ēėshtjen kombėtare.

<<< Për tu njohur me opinionet